Bieżące informacje i kontakt

 Osoby, które pragną ofiarować się Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi
i podjęły przygotowanie do tego wydarzenia informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację związaną z epidemią koronawirusa termin zawierzenia musi ulec zmianie. Odbędzie się ono wraz zawierzeniem kolejnej grupy. Wszystkie osoby, które się zgłosiły, zostaną powiadomione indywidualnie.

Osoby zainteresowane całkowitym ofiarowaniem się Chrystusowi  z miłości przez Niepokalane Serce Maryi  – wg św. Ludwika Marii Grignion de Montfort i przystąpieniem do Aktu Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Maryję wg św. Ludwika M. Grignion de Montfort  zapraszamy na pierwsze spotkanie w dniu 20 lutego 2020r. rozpoczynające się Mszą Świętą w kościele pw. MBW w Puszczykowie o godz. 19.00.  

Osoby, które nie będą miały możliwości uczestnictwa w spotkaniu 20 lutego br. prosimy o kontakt w sprawach związanych z zapisami, przygotowaniem i wszelkimi pytaniami:

1. osobisty w Zakrystii (pozostawienie swoich danych kontaktowych na formularzu) lub

2. email – maryjapuszczykowo@gmail.com 

Przygotowanie trwa 33 dni. Rozpoczęcie przygotowania i zapisy – Msza Święta godz. 19.00, dn. 20.02.2020r. – czwartek. Poświęcenie się Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryji – 25.03.2020r. 

Opiekunem duchowym wspólnoty osób, które poświęcają się Jezusowi  przez Niepokalane Serce Maryji jest ks. Proboszcz.