Intencje Mszy św.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 10 – 16 sierpnia 2020 r.
PONIEDZIAŁEK – 10 sierpnia 2020 r. – Św. Wawrzyńca
8.00 za śp. Włodzimierza Grześ
17.00 Różaniec w intencji zmarłych z rocznych Wymienianek
18.00 1) za zmarłych z Rocznych Wymienianek
2) z okazji urodzin Heleny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże
i opiekę Matki Bożej
WTOREK – 11 sierpnia 2020 r. – Św. Klary
8.00 za śp. Ks. Prałata Ludwika Bielerzewskiego
18.00 1) za śp. Józefa Kanduła
2) za śp. Adama Kaczmarka
3) z okazji 20 rocznicy zaślubin Agnieszki i Grzegorza wypraszajmy miłość i szacunek w małżeństwie,
a dla rodziny potrzebne łaski Boże, a w dniu rocznicy odejścia Taty Adama prosimy o przyjęcie do Domu Ojca
ŚRODA – 12 sierpnia 2020 r.
8.00 za śp. Klarę i Stanisława Poźniaków
8.30 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
18.00 1) z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Agnieszki i Adama
2) za śp. Zofię Skonieczną
18.30 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK – 13 sierpnia 2020 r.
8.00 za śp. Antoninę, Reginę i Józefa
18.00 1) za śp. Janusza Skrzypka
2) za śp. Krystynę Karbowską
20.00 Nabożeństwo Fatimskie
PIĄTEK – 14 sierpnia 2020 r. – Św. Maksymiliana Marii Kolbego
8.00 za śp. Włodzimierza Grześ
18.00 1) z prośbą o opiekę i wstawiennictwo św. Maksymiliana Kolbe – opiekuna VII Róży
2) za śp. Juliannę Kempińską – w 8 rocznice śmierci oraz Leona i Włodzimierza
SOBOTA – 15 sierpnia 2020 r. – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
– Odpust Parafialny
8.00 za śp. Pelagię i Leona Stolaś
9.30 za śp.Aleksandrę i Zbigniewa Szlachciaków
11.00 z okazji 64 rocznicy ślubu Michała i Teresy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą
o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
12.30 SUMA ODPUSTOWA – w intencji Parafian
16.30 Msza św. ślubna:Martyna Gorączka i Wiktor Gniewiek
18.00 za śp. Kazimierza Hoffmana – w 6 rocznicę śmierci
NIEDZIELA – 16 sierpnia 2020 r.
8.00 za śp. Marię i Józefa Stróżyk oraz zmarłych z rodzin
9.30 1) za śp. Nikodema i Marię Gidaszewskich oraz zmarłych z rodziny
2) za śp. Teresę i Joannę Sokołowskie oraz zmarłych z rodziny
11.00 za śp. Wojciecha Szymczaka – w 3 rocznicę śmierci
12.30 za śp. Stanisława Mocka i Małgorzatę Mocek-Parchanowicz
18.00 za śp. Agnieszkę, Gertrudę, Alfreda, Cecylię, Wawrzyna i zmarłych z rodziny oraz Kazimierę Ostynowicz