Parafia pw. Matki Boskiej Wniebowziętej
w Puszczykowie

XI Niedziela Zwykła – 13 czerwca 2021 r.

1. Zapraszamy do udziału w Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 8.30 i 18.30. Prośby i podziękowania można składać przed Nowenną na klęczniku przy ołtarzu Matki Bożej lub w zakrystii.
  2. Serdecznie zapraszamy na VI Pielgrzymkę Mężczyzn dekanatu Lubońskiego do Sanktuarium Narodzenia Matki Bożej w Tulcach. Wymarsz w niedzielę 20 czerwca br. o godz. 4.00 (rano) sprzed kościoła pw. Św. Józefa w Puszczykówku. Zapisy i informacje pod numerem telefonu 602 116 193. Organizator pielgrzymki p. Andrzej Stelmach.
  3. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie dzisiaj o godz. 20.00,
    po którym nastąpi przeniesienie figury Matki Bożej do kapliczki przy kościele. SERDECZNIE ZAPRASZAM wszystkich Drogich Parafian: dorosłych, młodzież i dzieci.
  4. J.E. Ks. Biskup Szymon Stułkowski udzieli Sakramentu bierzmowania młodzieży klas VIII, 2 października br. o godz. 18.00 (sobota). Z tej racji zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. VIII na spotkanie w poniedziałek 14 czerwca br. o godz. 19.00. Spotkanie odbędzie się w kościele. Natomiast młodzież z kl. VII zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00.
  5. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła można będzie złożyć ofiarę na Szkoły i Uczelnie Katolickie
  6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. można będzie złożyć ofiarę na nasze parafialne inwestycje.
W minionym czasie odeszła z naszej Wspólnoty:
śp. Barbara Matczyńska, pogrzeb odbędzie się w środę 16.06.2021r. o godz. 13.00 na cmentarzu Poznań – Junikowo, Msza św. pogrzebowa o godz. 11.00 w kościele pw. Św. Jana Bosco w Poznaniu.
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Czas Komunii wielkanocnej w Archidiecezji Poznańskiej zostaje przedłużony
do Święta Podwyższenia Krzyża Świętego, tj. do dnia 14 września 2021 roku.

W kościele może jednorazowo być niestety tylko 28 osób. Bardzo proszę
o respektowanie powyższego zarządzenia. Można uczestniczyć w nabożeństwach na zewnątrz kościoła zachowując dystans społeczny, można ewentualnie przynieść rozkładane krzesła.