Parafia pw. Matki Boskiej Wniebowziętej w Puszczykowie

XXVI Niedziela Zwykła – 26 września 2021 r.

1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które przeżywać będziemy od 1 października br. (piątek) w dni powszednie od poniedziałku do soboty o godz. 7.30 i 18.30. W niedziele – Różaniec o godz. 10.30.
  2. W Białym Tygodniu Msze św. w intencji dzieci I Komunijnych o godz. 17.15.
  3. J. E. Ks. Biskup Szymon Stułkowski udzieli Sakramentu bierzmowania młodzieży klas I Ponadpodstawowych, w sobotę 2 października br. o godz. 18.00. Z tej racji zapraszamy kandydatów do bierzmowania z tych klas na spotkanie dzisiaj – w niedzielę 26 września br. o godz. 19.00 i w czwartek o godz. 18.45. W piątek od godz. 19.00 będzie okazja do spowiedzi św. i ostatnia próba. Spotkania odbędą się w kościele. Obecność obowiązkowa. Rodziców kandydatów zapraszam na spotkanie w kościele we wtorek o godz. 18.45.
  4. W sobotę 2 października, z racji Bierzmowania, Msza św. wieczorna z niedzieli będzie wyjątkowo o godz. 16.30. Zapraszamy.
  5. Kościół naszych sąsiadów w Roku Św. Józefa został wyznaczony jako kościół jubileuszowy, w którym możemy uzyskać łaskę odpustu zupełnego. W sobotę
    9 października o godz. 10.00 zostanie odprawiona w tym kościele Msza św.
    z udziałem wspólnot parafialnych z całego dekanatu lubońskiego do którego należymy. Serdecznie zapraszam do udziału w tej uroczystości
  6. W czwartek Wspólnota Żywego Różańca zaprasza do modlitwy różańcowej
    i Adoracji Najśw. Sakramentu od godz. 17.00, w intencji powołań z naszej Wspólnoty Parafialnej. O godz. 18.00 Msza św. w intencjach Wspólnoty.
  7. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Okazja do spowiedzi św. od godz. 15.00 – 18.00. Msza św. dla dzieci Szkoły Podstawowej o godz. 17.15. Okazja do Spowiedzi św. dla młodzieży i kandydatów do Bierzmowania od godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  8. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00. Prosimy chorych zgłosić w biurze.
  9. W pierwszą sobotę – różaniec o godz. 7.30, o godz. 8.00 Msza św. i nabożeństwo. Serdecznie zapraszamy.
  10. Próba scholi dziecięcej będzie w sobotę o godz. 10.30 w kościele. Serdecznie zapraszamy dzieci pragnące śpiewać w tym zespole.
  11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie dzieci
    i rodziców w ramach przygotowania do I Komunii św.
  12. Zapraszamy rodziny, które pragną aby dzieci przystąpiły do Wczesnej Komunii św. w wieku 6 -7 lat na katechezy przygotowujące. Zajęcia rozpoczną się w domu parafialnym w sali na górze, we wtorek 28 września o godz. 17.00. Zapraszamy też osoby interesujące się tematem wczesnej Komunii św. na rozmowę i wyjaśnienie wątpliwości.
  13. Młodzież z klas VIII przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 27.09.br. o g. 18.45. Spotkanie odbędzie się w kościele.

W minionym czasie odeszła z naszej Wspólnoty:

śp. Władysława Florczak, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 27.09.br. o g. 13.00

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…