Kurs UCZNIOWIE EMAUS

Szkoła Nowej Ewangelizacji
zaprasza na kurs UCZNIOWIE EMAUS

Przyjdź i przeżyj wyjątkowy i niepowtarzalny czas
z Jezusem i Słowem Bożym, które rozpali Twoje serce”

Biblia, inaczej Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu, stanowi zbiór ksiąg religijnych judaizmu i chrześcijaństwa. Przetłumaczona jest na około 1300 języków i narzeczy. Jest najbardziej znaną i wydawaną księgą świata — już od trzech tysięcy lat! Czy chciałbyś lepiej ją poznać i zrozumieć Słowo Boże? A jak mamy je czytać? Czym jest ono dla nas? Jak rozpoznać w naszym życiu Jezusa po łamaniu chleba? Wyrusz razem z dwójką apostołów do Emaus, by Jezus wyjaśnił ci Pisma!

Potwierdzenie zgłoszenia: kursy@sne.poznan.pl wysyłamy na 2 tygodnie przed kursem.

Koszt kursu: 70 zł, w tym zaliczka 30 zł
Lokalizacja: Puszczykowo, Dom Parafialny Parafia pw. Matki Boskiej Wniebowziętej,
ul. Kościelna 1, 62-040 Puszczykowo

Kurs dochodzony, nie zapewniamy noclegu

Informacje dodatkowe

Kurs trwa od godziny 17:00 w piątek, do 15:00 w niedzielę. Na kurs zabierz ze sobą: Pismo Święte, śpiwór, obuwie domowe, leki (jeżeli zażywasz) oraz dobry humor.

Nasze konto: Nr: 38 1060 0076 0000 3380 0002 9285  Katolickie Stowarzyszenie w Służbie Nowej Ewangelizacji “Wspólnota Św. Barnaby”, ul. Forteczna 53, 61-362 Poznań

Tytuł przelewu: Zaliczka na kurs ‘Emaus’ + data + personalia.