Ogłoszenia XXXIII Niedziela zwykła – 13 listopada 2022 r.

1. Radę Duszpasterską serdecznie zapraszam na spotkanie w czwartek 17 listopada po Mszy św. wieczornej.
  2. W czwartek 17 listopada serdecznie zapraszam na Adorację Najśw. Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.
  3. W ramach przygotowania do I Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. po której będzie spotkanie w domu parafialnym. Serdecznie zapraszam rodziców i dzieci.
  4. Próby scholi dziecięcej odbywają się w soboty o godz. 10.30. Serdecznie zapraszamy dzieci pragnące śpiewać w tym zespole.
  5. Wymienianki można jeszcze składać do skarbony za ławkami.
    W intencji tych zmarłych pomodlimy się w sobotę 26 listopada br.
    o godz. 17.15
  6. Serdecznie dziękujemy za ofiary na nasze inwestycje, składane na konto parafialne i dzisiaj podczas Mszy św. „Bóg zapłać”.

Spotkania dla kandydatów do bierzmowania:

Klasy 7 – 14 listopada (poniedziałek), godz. 18.45

Klasy 8 – 21 listopada (poniedziałek), godz. 18.45

Spotkania odbędą się w domu parafialnym. Serdecznie zapraszam.

W minionym czasie odeszli z naszej Wspólnoty:

śp. Małgorzata Ogończyk, zul.Ogrodowej, pogrzeb odbył się w czwartek,

śp. Eugeniusz Woliński z ul. Chrobrego.
Pogrzeb odbędzie się w czwartek 17. 11. br. na cmentarzu Poznań – Junikowo o godz. 12.30. Msza św. pogrzebowa odbędzie się w naszym Kościele, w czwartek o godz. 10.00.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…