Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Adwentu – 18 grudnia 2022 r.

Serdecznie zapraszam na Msze św. Roratnie w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 6.30 Naszą modlitwę rozpoczynamy śpiewem „Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny” o godz. 6.10. Dzieci zapraszamy na Roraty w dni powszednie od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00.

Okazja do spowiedzi św. adwentowej – od godz. 17.00 – 18.00

 1. Po każdej Mszy św. można nabyć w Domu Parafialnym świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” oraz opłatki wigilijne.
 2. Serdecznie dziękuję za Torby CARITAS, wypełnione darami świątecznymi dla potrzebujących. Dary proszę przynieść dzisiaj do zakrystii lub jutro do biura parafialnego od godz. 10.00 – 12.00. Za dar serca serdecznie dziękujemy „Bóg zapłać”.
 3. Odwiedziny chorych z racji świąt będą w środę 21 grudnia br. od godz. 9.00. Chorych, proszę zgłosić w biurze parafialnym do poniedziałku .
 4. W czwartek będziemy dekorować choinki serdecznie zapraszam po Mszy św. roratniej.
 5. W sobotę – wigilia Uroczystości Bożego Narodzenia. Rano Msza św.
  o godz. 8.00.

Nocna liturgia Mszy świętej tzw. “Pasterki” o godz. 22.00 oraz o godz. 24.00.

 1. W niedzielę 25 GRUDNIA Uroczystość Bożego Narodzenia – Msze św. jak
  w każdą niedzielę.
 2. Już dzisiaj serdecznie zapraszam wszystkich na uroczystą Mszę św. dziękczynną za mijający 2022 rok, w sobotę 31 grudnia br. o godz. 18.00. Przed Mszą św. zapraszam na nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne o godz. 17.30.
 3. Dziękuję za ofiary składane dzisiaj na parafialne inwestycje.

———————————————————————————————————————–

Drodzy Parafianie.

Po dwuletniej przerwie z powodu pandemii pragnę powrócić do pięknej wieloletniej tradycji błogosławienia rodzin i domów w okresie Bożego Narodzenia. W tym roku odwiedzę Parafian osobiście. Parafian, którzy pragną spotkać się z duszpasterzem, proszę o wypełnienie kartki wyłożonej na stoliku przy filarze, a więc podanie imienia i nazwiska, ulicy i numeru domu oraz numeru telefonu. Można również informację przekazać SMSem tel. 600 465 242. W czasie świąt zostanie podany dzień kolędowania i konieczne informacje.

W oczekiwaniu na miłe spotkanie – ks. Roman Poźniak

—————————————————————————————————————————–

W minionym czasie odeszli z naszej Wspólnoty:

śp. Jerzy Jakubiak, z ul. Krzywej, śp. Jerzy Jakubiak, który wiele lat pełnił w naszej Parafii posługę Szafarza i kościelnego, pogrzeb odbył się w sobotę.

śp. Lucyna Jezierska, ul. Świerkowa, pogrzeb odbędzie się we wtorek 20.12.2022 r. o godz.12.00 Msza św. w kosciele.

śp. Zdzisław Kała, ul. Poznańska, pogrzeb odbędzie się w czwartek 22.12.2022 r. o godz.12.00 Msza św. w kosciele.
Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…