Ogłoszenia parafialne II Niedziela Wielkiego Postu – 5 marca 2023 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: „Gorzkie Żale” – w niedziele Wielkiego Postu – o godz. 17.00.

Droga Krzyżowa” – w każdy piątek Wielkiego Postu:

* dla dzieci o godz. 17.30,

* dla dorosłych i młodzieży o godz. 8.30 i 18.30.

1. Odwiedziny chorych przed świętami będą w sobotę 1 kwietnia od godz. 9.30. Chorych proszę zgłaszać w biurze parafialnym do piątku 31 marca br.
  2. Ministrantów zapraszam na zbiórkę w piątek o godz. 17.00.
  3. Scholę zapraszam na próby w soboty o godz. 10.30.
  4. Przy ołtarzu można składać dary dla potrzebujących, zabierając i wypełniając „Tytkę świąteczną”. Dary proszę przynieść do Niedzieli Palmowej. Za dar serca serdecznie dziękujemy „Bóg zapłać”.
  5. W przyszłą niedzielę przed kościołem można będzie złożyć ofiarę na dzieło Ewangelizacji Narodów.
  6. Dziękujemy za ofiary na Ukrainę w minioną niedzielę zebrano 7.101 zł. i 12 €. „Bóg zapłać”
  7. Dziękuję za ofiary składane na daninę diecezjalną i inwestycje w naszej parafii. „Bóg zapłać”.

J. E. ks. Biskup Grzegorz Balcerek udzieli Sakramentu bierzmowania młodzieży z klas VIII w czwartek, 30 marca br. o godz. 18.00.

Program przygotowania:

SPOTKANIA MŁODZIEŻY:
13 marca br. (poniedziałek) – godz. 18.30;

23 marca br. (czwartek) – godz. 18.30;

27 marca br. (poniedziałek) – godz. 18.30;

28 marca br. (wtorek) Dzień skupienia oraz Spowiedź św. godz. 18.30

30 marca br. Sakrament BierzmowaniaMsza św. o godz. 18.00.

W minionym czasie odeszli z naszej Wspólnoty:

śp. Przemysław Samol, ul. Jarosławska, pogrzeb odbył się w czwartek,

śp. Weronika Putniewicz, ul. Boczna, pogrzeb odbył się w piątek.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…