OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII Niedziela Zwykła – 10 września 2023 r.

1. Serdecznie zapraszam na Nabożeństwo fatimskie, w środę o godz. 20.00.
    Nabożeństwo rozpoczniemy przy figurze Matki Bożej Fatimskiej.
  2. W czwartek przeżywać będziemy Święto Podwyższenia Krzyża świętego.
  3. Zapraszamy chętne rodziny na katechezy przygotowujące dzieci do Wczesnej Komunii św. Od wielu lat jest taka możliwość w naszej parafii. Pierwsze spotkanie informacyjne dla rodziców będzie w ostatni wtorek 26.09.br. po Mszy św. wieczornej o godz. 18.45 w salce na górze w domu parafialnym. Zachęcamy do rozważenia takiej formy uroczystego przyjęcia Pana Jezusa po raz pierwszy w Komunii św. we wcześniejszym wieku.
  4. Próba Scholi będzie w sobotę o godz. 10.30. Serdecznie zapraszamy dzieci należące do naszej scholii jak również dzieci pragnące śpiewać w tym zespole. Próba odbędzie się w kościele.
  5. Chłopców, którzy pragną zostać ministrantami prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.
  6. W biurze parafialnym można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok oraz składać wymienianki roczne.
  7. Serdecznie dziękuję za ofiary składane dzisiaj na inwestycje w naszej Parafii oraz na nasze konto parafialne.

Biuro parafialne czynne:

w poniedziałek, środę i piątek w godz. od 10.00 – 12.00

oraz w środę od godz. 17.00 – 18.00.

Numer konta:

Parafia Rzymskokatolicka Matki Boskiej Wniebowziętej

62-040 Puszczykowo, ul. Kościelna 1

Tytuł: Ofiara na cele kultu religijnego

W minionym czasie odeszły z naszej Wspólnoty:

śp. Joanna Hildebrandt, ul. Poznańska, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 11 września br. o godz. 13.00

śp. Jadwiga Skoryna, ul. Kręta, pogrzeb odbędzie się w piątek 15 września br. o godz. 11.00

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…