Ogłoszenia Parafialne XXXI Niedziela zwykła– 5 listopada 2023 r.

Modlitwa za zmarłychwymienianki, w poniedziałek, wtorek i środę – 6, 7 i 8 listopada br. rano o godz. 7.30 (w łączności
z Koronką do Miłosierdzia Bożego) w wieczorem o godz. 17.00 (w łączności z modlitwą różańcową). W tych dniach codziennie o godz. 8.00 zostanie
odprawiona Msza św. w intencji zmarłych z wymienianek. Kartki, (na których wpisujemy imiona i nazwiska naszych zmarłych), znajdują się na stolikach przy filarach.

Przypominamy, że do dnia 8 listopada włącznie można codziennie uzyskać odpust zupełny.

1. Radę Duszpasterską zapraszam na spotkanie we wtorek 7. 11. br. o godz. 19.00.
  2. W sobotę 11 listopada, przeżywać będziemy Narodowe Święto
    Niepodległości
    . Pamiętajmy o wywieszeniu flag na naszych domach.

Taca w tym dniu przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

• O. Marek Smyk – Proboszcz Parafii pw. Św. Józefa w Puszczykówku, zaprasza na Mszę św. w intencji Ojczyzny w sobotę 11 listopada br.  o godz. 11.00.
    Po Mszy św. O. Proboszcz serdecznie zaprasza na spotkanie w Sali Jana
    Pawła II.
    przy kawie i rogalach marcińskich oraz wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych.
  • Próby scholii dziecięcej odbywają się w soboty o godz. 10.30. Serdecznie zapraszamy dzieci pragnące śpiewać w tym zespole.
  • 19 listopada przypada VII Światowy Dzień Ubogich. Z tej okazji w tygodniu poprzedzającym to święto chcemy wesprzeć osoby ubogie i bezdomne m.in.
    poprzez przekazanie im zimowego asortymentu takiego jak: koce, termosy,
    plecaki, skarpetki, kurtki zimowe męskie, buty zimowe męskie, rękawiczki, czapki, łyżki do zupy, bielizna, koszulki. Mamy nadzieję, że rzeczy te ułatwią potrzebującym przeżycie zimy. Będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie
    akcji i zbiórkę wymienionego asortymentu. Prosimy o dostarczanie rzeczy dla mężczyzn. Mogą to być również rzeczy używane w bardzo dobrym stanie.

W/w dary można przynieść do kościoła lub domu parafialnego

• W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. można będzie złożyć ofiarę na nasze inwestycje.

W minionym czasie odeszła z naszej Wspólnoty:

śp. Regina Kozak, ul. Poznańska , pogrzeb odbył się w piątek

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…