Ogłoszenia ParafialneXXXIII Niedziela zwykła – 19 listopada 2023 r.

1. Dzisiaj 100 – lecie powstania przeżywają Bracia Serca Jezusowego. O godz. 12.00 w klasztorze Braci zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna. Pamiętajmy w modlitwie o Braci Serca Jezusowego wypraszają nowe powołania do Zgromadzenia Braci.
  2. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to uroczystość patronalna Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Dziękując za posługę w naszej Wspólnocie parafialnej pamiętajmy w modlitwie wypraszając potrzebne łaski.
  3. W ramach przygotowania do I Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. po której będzie spotkanie w domu parafialnym. Serdecznie zapraszam rodziców i dzieci.
  4. Próby scholi dziecięcej odbywają się w soboty o godz. 10.30. Serdecznie
    zapraszamy pragnących śpiewać w tym zespole.
  5. Wymienianki można jeszcze składać do skarbony za ławkami.
    W intencji zmarłych pomodlimy się w piątek 24 listopada br. o godz. 17.15, o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji zmarłych.
  6. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z O. Romanem Szulcem – Dominikaninem – duszpasterzem na Białorusi, który dzisiaj będzie celebrował  Mszę św. o godz. 18.00 a następnie spotka się w sali domu parafialnego przy kawie opowiadając o rzeczywistości białoruskiego kościoła.
  7. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Panem Kazimierzem Gajowy, podczas którego zostanie wyświetlony film o sławnych Polakach w Libanie
    – ojczyźnie św. Charbela.  Zapraszamy do domu parafialnego w sobotę
    25 listopada br. po Mszy św. o godz. 18.00.
  8. Serdecznie dziękujemy za ofiary na nasze inwestycje. W minioną niedzielę zebraliśmy 8.321 zł. i 7 €. „Bóg zapłać”.

Serdecznie dziękujemy za ofiary na nasze inwestycje, składane dzisiaj podczas Mszy św. i na konto parafialne. „Bóg zapłać”. Numer konta:
Rzymskokatolicka Matki Boskiej Wniebowziętej

62-040 Puszczykowo, ul. Kościelna 1

Tytuł: Ofiara na cele kultu religijnego