Ogłoszenia parafialne I Niedziela Wielkiego Postu – 26 lutego 2023 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: „Gorzkie Żale” w każdą Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.00.  Kazania pasyjne wygłosi Ks. Janusz Sahajko – Michaelita, Kapelan Zgromadzenia Braci Serca Jezusowego.

„Droga Krzyżowa” – w każdy piątek Wielkiego Postu:

* dla dzieci o godz. 17.30,

* dla dorosłych i młodzieży o godz. 8.30 i 18.30.

1. Pragniemy zorganizować Różę rożańcową – 20 osób odmawiających codziennie dziesiątkę różańca św. w intencji Ojczyzny. Parafian, którzy pragną włączyć się do wspólnej modlitwy proszę o zgłoszenie się w zakrystii.
  2. Serdecznie zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu w naszym kościele
    od poniedziałku do piątku od godz. 8.30 – 17.30.
  3. Dziękuję za ofiary składane na Pomoc Ukrainie. W Środę Popielcową zebraliśmy 2710 zł. i 5 €  „Bóg zapłać”.
  4. W przyszłą niedzielę można będzie nabyć interesującą książkę o św. Józefie.
  5. Jak co roku w okresie Wielkiego Postu, można składać ofiary na rzecz centralnych instytucji Archidiecezji..  Daninę diecezjalną składamy w kopertach, które zostały wyłożone na stolikach przy filarach. Z góry dziękujemy za zrozumienie i ofiary złożone na daninę i inwestycje w naszej parafii.

W minionym czasie odeszła z naszej Wspólnoty:

śp. Krystyna Lesińska, ul. Wiosenna, pogrzeb odbył się w piątek

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…