Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkiego Postu – 10 marca 2024 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: „Gorzkie żale” – w niedziele Wielkiego Postu  – o godz. 17.00.

„Droga Krzyżowa” – w każdy piątek Wielkiego Postu:

* dla dzieci o godz. 17.30,

* dla dorosłych i młodzieży o godz. 8.30 i 18.30.

1. Dzisiaj o godz. 10.30 można będzie odebrać zamówione alby
    dla dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. oraz nabyć książeczki do nabożeństwa.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 przed kościołem można nabyć książki o tematyce religijnej szczególnie polecamy ciekawą pozycję
    o św. Józefie pt. „Objawienia św. Józefa. Przesłania i cuda”.
  3. Odwiedziny chorych przed świętami będą w sobotę 23 marca br. od godz. 9.00. Chorych proszę zgłaszać w biurze parafialnym do piątku 22 marca br.
  4. Scholę zapraszam na próby w soboty o godz. 10.30.
  5. Przy ołtarzu można składać dary dla potrzebujących, zabierając i wypełniając „Tytkę świąteczną”. Dary proszę przynieść do Niedzieli Palmowej. Za dar serca serdecznie dziękujemy „Bóg zapłać”.
  6. Serdecznie dziękuję za ofiary składane dzisiaj podczas Mszy św. na nasze
    parafialne inwestycje.
  7. Jak co roku w okresie Wielkiego Postu, można składać ofiary na rzecz centralnych instytucji Archidiecezji..  Daninę diecezjalną składamy w kopertach, które zostały wyłożone na stolikach przy filarach. Z góry dziękujemy za zrozumienie i ofiary złożone na daninę i inwestycje w naszej parafii.
  8. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej i Mszy św. w intencji zmarłych
    z rocznych wymienianek w poniedziałek od godz. 17.00.
  9. W przyszłą niedzielę przed kościołem można złożyć ofiarę na dzieło Ewangelizacji Narodów.
  10. W naszym kościele odbędzie się Misterium Męki Pańskiej dnia 23 marca br. (sobota przed Niedzielą Palmową), o godz. 19.00. W imieniu wszystkich, którzy przygotowali to przedstawienie szczególnie aktorów, którymi są nie tylko nasi parafianie, serdecznie zapraszamy na to niecodzienne wydarzenie, które wprowadzi w nas w zadumę Wielkiego Tygodnia i samego Triduum Paschalnego.

W minionym czasie odeszła z naszej Wspólnoty:

śp. Anna Kolassa, z ul. Zielonej, pogrzeb odbędzie się w piątek 15.03 br.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…