Ogłoszenia Parafialne – 1 stycznia 2023 r. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

 1. W piątek – 6 stycznia przeżywać będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. jak w niedzielę. Podczas każdej Mszy św. (również
  w czwartek wieczorem) zostaną poświęcone kadzidło i kreda, które będzie rozprowadzał Parafialny Zespół Caritas, zebrane ofiary przeznaczone zostaną na pomoc dla potrzebujących w Parafii.
 2. Wspólnotę Żywego Różańca serdecznie zapraszam na Mszę św. w Uroczystość Objawienia Pańskiego (6 stycznia 2023) o godz. 9.30, podczas której dziękować będziemy Dobremu Bogu i Matce Bożej, która objawiła się w Fatimie, za otrzymane łaski i prosić o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku. Po Eucharystii zapraszamy do domu parafialnego na podzielenie się opłatkiem i śpiewanie kolęd.
 3. Serdecznie zapraszam na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Męskiego Kompania Druha Stuligrosza w uroczystość Trzech Króli o godz. 12.00. Chór będzie również śpiewał podczas Mszy św. o godz. 12.30.
 4. Serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na wspólne rodzinne kolędowanie
  w uroczystość Trzech Króli – 6 stycznia o godz. 15.30.
 5. W Pierwszy czwartek Wspólnota Żywego Różańca zaprasza do modlitwy różańcowej i Adoracji Najśw. Sakramentu od godz. 17.00 w intencji powołań z naszej Wspólnoty Parafialnej, o godz. 18.00 na Mszę św. w intencjach Wspólnoty Żywego Różańca.
 6. W Pierwszy Piątek miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00 – 19.00. Młodzież zapraszamy na Mszę św. o godz. 19.00. Przed Mszą św. będzie okazja do Spowiedzi św.
 7. W Pierwszą Sobotę – Msza św. i modlitwa wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8.00. Przed Mszą św. o godz. 7.30 odmówimy Różaniec. Zapraszamy czcicieli Matki Bożej do tej wspólnej modlitwy.
 8. Odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą rozpocznę 2 stycznia br. W tym roku odwiedzę rodziny, naszej Wspólnoty Parafialnej, które zgłosiły gotowość spotkania z duszpasterzem i pobłogosławienia domu. Plan kolędy został podany na osobnej karcie.
 9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. można będzie złożyć ofiarę na nasze parafialne inwestycje.

Zapraszamy na II Koncert Kolęd Światło Nadziei, który odbędzie się 7.01.2023 r. o godz. 19.00, w kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Puszczykowie. Wstęp bezpłatny. Wystąpi Chór i Orkiestra JORDAN. Koncert organizowany jest z okazji drugiej roczicy powstania akcji Budujmy Dom Dla Wspaniałej Rodziny. Podczas koncertu będzie możliwość wsparcia budowy domu.

W minionym czasie odeszli z naszej Wspólnoty:

śp. Anna Gidaszewska, ul. Piaskowa, pogrzeb odbyłe się w sobotę

śp. Andrzej Adamczak, ul. Wysoka, pogrzeb odbędzie się w czartek 12.01.2023 r. o godz. 11.00.
Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…