Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Zwykła – 5 lutego 2023 r.

1. W sobotę – 11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W całym kościele ten dzień przeżywany jest jako Światowy Dzień Chorego. Serdecznie zapraszamy chorych i starszych oraz ich rodziny na Mszę św. z udzieleniem Sakramentu Chorych o godz. 10.00, podczas której modlić się będziemy o dar zdrowia i wytrwałości w trudnych chwilach choroby i cierpienia.
  2. Rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. proszę o odbiór zamówionych alb w poniedziałek 13 lutego br. o godz. 19.00.
  3. Serdecznie zapraszam do udziału w Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy o godz. 8.30 i 18.30.
  4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. można będzie złożyć ofiarę na parafialne inwestycje.
  5. Serdecznie dziękuję za ofiary na zakony klauzurowe zebrane w święto Ofiarowania Pańskiego – 1.058 zł. „Bóg zapłać”.

W minionym czasie odeszli z naszej Wspólnoty:

śp. Brat Piotr Utnicki, ze Zgromadzenia Braci Serca Jezusowego, pogrzeb odbył się w sobotę

śp. Irena Michalak, ul. Kręta. pogrzeb odbędzie się w czwartek 9 lutego 2023 r. o godz. 11.00

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…