Ogłoszenia parafialne –Niedziela Miłosierdzia Bożego – 16 kwietnia 2023 r.

Dzisiaj o godz. 15.00 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego a następnie zostanie odprawiona Msza św. w Godzinie Miłosierdzia w intencji Parafialnego Zespołu Caritas i podopiecznych.

  1. W poniedziałek 17 kwietnia br. modlić się będziemy w intencji zmarłych w ramach rocznych wymienianek. Serdecznie zapraszam – godz. 17.00 Różaniec i Msza św. o godz. 18.00.
  2. W przyszłą niedzielę 23 kwietnia 2023 r. Ks. Kanonik Edward Majka przeżywać będzie 80. rocznicę urodzin. Serdecznie zapraszam na Mszę św. dziękczynną o godz. 14.00.
  3. Msza św. w intencji naszych Solenizantów: Ks. Kan. Wojciecha i P. Wojciecha – naszego organisty zostanie odprawiona również w przyszłą niedzielę o godz. 9.30. Serdecznie zapraszam.
  4. Zapraszamy na próbę Scholi dziecięcej w sobotę o godz. 10.30.
  5. Dzisiaj przed kościołem można złożyć ofiarę na Caritas Archidiecezji.
  6. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na daninę diecezjalną. „Bóg Zapłać”.

ZAPROSZENIE

Z okazji 90. rocznicy przybycia Zgromadzenia Ducha Świętego do Puszczykowa i 25. rocznicy erygowania parafii św. Józefa, serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy dziękczynnej w czasie uroczystej Mszy św. w najbliższą sobotę 22 kwietnia o godz. 11.00. Eucharystii przewodniczyć będzie J. E. Ks. Abp Stanisław Gądecki Metropolita Poznański, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

O. Marek Smyk – proboszcz

W minionym czasie odeszła z naszej Wspólnoty:

śp, Wanda Mirosz, ul. Ks. Posadzego, pogrzeb odbył się w czwartek.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…