Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkanocna – 23 kwietnia 2023 r. Niedziela Biblijna

1. Dzisiaj Ks. Kanonik Edward Majka przeżywa 80. rocznicę urodzin. Serdecznie zapraszam na Mszę św. dziękczynną o godz. 14.00.
  2. Jutro w liturgii przeżywać będziemy Uroczystość Św. Wojciecha Głównego Patrona Polski.
  3. Serdecznie zapraszam na Adorację Najśw. Sakramentu w czwartek po wieczornej Mszy św. do godz. 20.00.
  4. Zapraszamy na próbę Scholi w sobotę o godz. 10.30.
  5. Dzisiaj przed kościołem można złożyć ofiarę na Caritas Archidiecezji.
  6. W minionym czasie został uporządkowany teren za domem parafialnym oraz od strony Ośrodka sportowego: wykonano trzy miejsca parkingowe, przywieziono i rozplanowano ziemię, posadzono 51 krzewów, położono kostkę ażurową, zainstalowano 4 lampy solarne, wycięto suche i stwarzające niebezpieczeństwo drzewa. Serdecznie dziękuję P. Jadwidze i Jej rodzinie za ofiarowane krzewy, Wspólnocie Neokatechumenalnej za posadzenie krzewów, P. Markowi i Firmie za uporządkowanie terenu, rozplanowanie ziemi i położenie kostki, P. Sławkowi za ofiarowanie ponad 20 ton czarnej ziemi oraz jej przywiezienie, P. Darkowi i firmie za wykonanie miejsc parkingowych, P. ślusarzowi Aleksandrowi i firmie za wykonanie ogrodzenia wokół parkingu i renowację bram. Za wszystko składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  7. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na daninę diecezjalną i inwestycje
    w naszej parafii. „Bóg Zapłać”.

Parafia Rzymskokatolicka Matki Boskiej Wniebowziętej

62-040 Puszczykowo, ul. Kościelna 1

PeKaO S.A. IV Oddział Poznań

Tytuł: Ofiara na cele kultu religijnego

W minionym czasie odeszli z naszej Wspólnoty:

śp, Ryszard Dajerling, ul. Świerkowa, pogrzeb odbędzie się we wtorek

25.04. br. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele
o godz. 13.30 następnie ceremonia na cmentarzu,

śp. Krystyna Kędziora, ul. Wąska, pogrzeb odbędzie się w środę 26.04. br.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…