Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Adwentu  – 17 grudnia 2023 r.

Zapraszamy na Msze św. Roratnie w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 6.30, śpiew „Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najśw. Maryi Panny” o godz. 6.10. W sobotę śpiew Godzinek o godz. 7.40 następnie Msza św. o godz. 8.00. Po roratach zapraszamy na śniadanie do domu parafialnego. Dzieci zapraszamy na Roraty w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. po Mszy św. zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do domu parafialnego na poczęstunek.

 1. W przyszłą niedzielę przypada Wigilia Uroczystości Bożego Narodzenia. Do południa Msze św. jak w każdą niedzielę, nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.
  Pasterki o godz. 22.00 i 24.00.
 2. Serdecznie zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 – 17.30.
 3. Serdecznie dziękujemy rodzinie, która ufundowała monstrancję. „Bóg zapłać”.

Okazja do spowiedzi św. codziennie pół godziny przed Mszą św.

Okazja do Spowiedzi św. adwentowej z udziałem zaproszonych kapłanów
będzie w piątek 22 grudnia br. po południu od 16.00 – 18.00, oraz
od 18.45 – 20.00.

 • W czwartek 21 grudnia br. serdecznie zapraszamy na Adorację Najśw. Sakramentu od godz.18.45 do 20.00.
 • W domu parafialnym po każdej niedzielnej Mszy św. aż do Bożego Narodzenia, Parafialny Zespół CARITAS rozprowadza opłatki wigilijne oraz sianko
  i świece na stół wigilijny
  . Ofiary złożone przy okazji nabycia świec wspomogą Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Przy bocznym ołtarzu zostały wyłożone torby CARITAS, które można wypełnić darami świątecznymi dla potrzebujących. Dary proszę przynieść do zakrystii lub biura parafialnego, do 18 grudnia br. (poniedziałek). Za dar serca serdecznie dziękujemy „Bóg zapłać”.
 • Odwiedziny chorych przed świętami będą w piątek 22 grudnia od godz. 9.00
  wg ustalonego planu. Chorych, których nie odwiedzamy z racji I piątku proszę głosić w biurze parafialnym.
 • Dziękuję za ofiary składane dzisiaj na nasze parafialne inwestycje jak również przelane na konto parafialne. „Bóg zapłać”

Wizyta duszpasterska – kolęda. Drodzy Parafianie. W tym roku tak jak
w minionym, Parafian, którzy pragną spotkać się z duszpasterzem, proszę
o wypełnienie, do świąt włącznie, kartki wyłożonej na stoliku przy filarze, a więc podanie imienia i nazwiska, ulicy i numeru domu oraz numeru telefonu.       Kolędowanie rozpocznę po Nowym Roku. W czasie świąt zostanie podany dzień kolędowania i konieczne informacje. Sms tel. 600 465 242. W oczekiwaniu na miłe spotkanie – ks. Roman Poźniak