OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI  Niedziela Zwykła – 16 czerwca 2024 r.

1. W tym tygodniu dzieci i młodzież kończą Rok szkolny. Serdecznie zapraszamy
    na Msze św. w czwartek o godz. 8.00 – młodzież z klas VIII i w piątek – uczniów
    z klas I – VII
    , podczas których podziękujemy za miniony Rok szkolny i poprosimy
    o błogosławieństwo Boże na czas wakacji.
  2. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie w łączności z poranną i wieczorną Mszą św. a w niedzielę
    po Mszy św. o godz. 9.30.
  3. Z przyczyn niezależnych spotkanie z  Bratem Kamilem że Zgromadzenia Braci Serca Jezusowego, odbędzie się w terminie późniejszym.
  4.  Pielgrzymka do Gietrzwałdu – miejsca objawień Matki Bożej na naszej ojczystej ziemi, odbędzie się w dniach 27 – 28 czerwca br. Wyjazd: 27 czerwca br.
    (czwartek) o godz. 7.30. Powrót: 28 czerwca br. (piątek) ok godz. 14.00.
  5. Zapraszamy do udziału w Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
    w środę o godz. 8.30 i 18.30. Prośby i podziękowania można składać przed Nowenną na klęczniku przy ołtarzu Matki Bożej lub w zakrystii.

Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego
Sakramentu z Grupą “UwielbiajMY”środa 19 czerwca br.
po Mszy Św. wieczornej do godz. 21.00.

Parafia pw. Św. Józefa w Puszczykówku zaprasza na niezwykłą Medytację Muzyczną Jestem Słowem, która odbędzie się w sobotę 22 czerwca br. o godz. 19.15 w górnym Kościele.“Otrzymałeś dar, że słyszysz mój głos. Na imię mam Jezus i to Ja jestem Zbawicielem tego świata. Pragnę ci podyktować słowo dla Pisma Świętego.” Kilka lat temu podczas adoracji w kaplicy Kościoła Dominikanów w Poznaniu pewna świecka osoba usłyszała w sercu te słowa. Owocem tego wezwania jest książka “Jestem Słowem” oraz muzyka, która podobnie jak treść książki, pojawia się w sercu autora, który pragnie pozostać anonimowy.
Będziecie mogli doświadczyć bezpośredniego spotkania z Jezusem, Słowem Żywym, przy muzyce, skomponowanej do tego dzieła, granej na żywo na fortepianie.
Po wydarzeniu przed Kościołem będzie można nabyć książki „Jestem Słowem”.

Pogrzeb śp. Przemka Madaja, z ul. Wspólnej, odbędzie się we wtorek 18 czerwca br.
o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…