OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVI Niedziela Zwykła  – 1 października 2023 r.

 1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które przeżywać będziemy w dni powszednie o godz. 7.30 i 18.30. W niedziele – Różaniec
  po Mszy św. o godz. 9.30. W poniedziałki i środy Różaniec dla dzieci o godz. 17.30. Dzieci wraz z rodzicami serdecznie zapraszamy.
 2. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza do modlitwy w intencji powołań kapłańskich oraz całej Parafii, w I czwartek  od godz. 17.00 (Adoracja Najśw. Sakramentu – Różaniec św.) oraz do udziału we Mszy św. o godz. 18.00
  w intencjach Wspólnoty Żywego Różańca. Spotkanie formacyjne będzie
  w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 i różańcu.
 3. W I piątek zapraszamy na Nabożeństwo z Koronką do Miłosierdzia Bożego
  o godz. 15.00. Okazja do spowiedzi św. od godz. 15.00 – 18.00 i 18.30 -19.00.

Uczniów z klas I – VI, zapraszamy na Mszę św.  o godz. 18.00.

Młodzież z klas VII i VIII kandydatów do bierzmowania zapraszamy
na Mszę św. o godz. 19.00. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

 • W I sobotę – o godz. 7.30 Różaniec, o godz. 8.00 Msza św. i modlitwa
  wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.
 • Odwiedziny chorych w wyjątkowo w I piątek (6 października br.) od godz. 9.00. Chorych proszę zgłosić w biurze parafialnym.
 • Serdecznie zapraszamy na spotkanie z P. Bogną Białecką – psychologiem, które odbędzie się 6 października br. (piątek) o godz. 19.00 w sali domu parafialnego. Temat spotkania to: “Wirtualny świat dziecka. Zagrożenia i odpowiedzialność rodzicielska.” 
 • Próba scholii będzie w sobotę o godz. 10.30. Serdecznie zapraszamy również młodzież i dzieci pragnące śpiewać w tym zespole.
 • Rodziny, które pragną aby dzieci przystąpiły do Wczesnej Komunii św. w wieku 6 -7 lat, zapraszamy na katechezy przygotowujące do tego Sakramentu. Zajęcia odbywają się w domu parafialnym we wtorki o godz. 17.00.
 • Z racji Wspomnienia Matki Bożej Różańcowej serdecznie zapraszam na procesję różańcową, w przyszłą niedzielę 8 października br., którą rozpoczniemy
  o godz. 16.00 w kościele przy figurze naszej patronki Matki Boskiej Wniebowziętej, następnie zatrzymamy się przy figurach Matki Bożej z Dzieciątkiem Jezus przy kościele, figurze Niepokalanego Serca Maryi, przy kapliczce na drzewie w Parku i zakończymy przy figurze Matki Bożej Fatimskiej przy kościele.
 • W biurze parafialnym można zamawiać wymienianki roczne.
 • W przyszłą niedzielę można będzie wesprzeć nasze parafialne inwestycje.

W minionym czasie odeszła z naszej Wspólnoty:

 śp. Aleksandra Hernik, z ul. Poznańskiej, pogrzeb odbył się w środę.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…