OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVI Niedziela Zwykła  – 1 października 2023 r.

1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które przeżywać będziemy w dni powszednie o godz. 7.30 i 18.30. W niedziele – Różaniec
    po Mszy św. o godz. 9.30. W poniedziałki i środy Różaniec dla dzieci o godz. 17.30. Dzieci wraz z rodzicami serdecznie zapraszamy.
  2. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza do modlitwy w intencji powołań kapłańskich oraz całej Parafii, w I czwartek  od godz. 17.00 (Adoracja Najśw. Sakramentu – Różaniec św.) oraz do udziału we Mszy św. o godz. 18.00
    w intencjach Wspólnoty Żywego Różańca. Spotkanie formacyjne będzie
    w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 i różańcu.
  3. W I piątek zapraszamy na Nabożeństwo z Koronką do Miłosierdzia Bożego
    o godz. 15.00. Okazja do spowiedzi św. od godz. 15.00 – 18.00 i 18.30 -19.00.

Uczniów z klas I – VI, zapraszamy na Mszę św.  o godz. 18.00.

Młodzież z klas VII i VIII kandydatów do bierzmowania zapraszamy
na Mszę św. o godz. 19.00. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

• W I sobotę – o godz. 7.30 Różaniec, o godz. 8.00 Msza św. i modlitwa
    wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • Odwiedziny chorych w wyjątkowo w I piątek (6 października br.) od godz. 9.00. Chorych proszę zgłosić w biurze parafialnym.
  • Serdecznie zapraszamy na spotkanie z P. Bogną Białecką – psychologiem, które odbędzie się 6 października br. (piątek) o godz. 19.00 w sali domu parafialnego. Temat spotkania to: “Wirtualny świat dziecka. Zagrożenia i odpowiedzialność rodzicielska.”
  • Próba scholii będzie w sobotę o godz. 10.30. Serdecznie zapraszamy również młodzież i dzieci pragnące śpiewać w tym zespole.
  • Rodziny, które pragną aby dzieci przystąpiły do Wczesnej Komunii św. w wieku 6 -7 lat, zapraszamy na katechezy przygotowujące do tego Sakramentu. Zajęcia odbywają się w domu parafialnym we wtorki o godz. 17.00.
  • Z racji Wspomnienia Matki Bożej Różańcowej serdecznie zapraszam na procesję różańcową, w przyszłą niedzielę 8 października br., którą rozpoczniemy
    o godz. 16.00 w kościele przy figurze naszej patronki Matki Boskiej Wniebowziętej, następnie zatrzymamy się przy figurach Matki Bożej z Dzieciątkiem Jezus przy kościele, figurze Niepokalanego Serca Maryi, przy kapliczce na drzewie w Parku i zakończymy przy figurze Matki Bożej Fatimskiej przy kościele.
  • W biurze parafialnym można zamawiać wymienianki roczne.
  • W przyszłą niedzielę można będzie wesprzeć nasze parafialne inwestycje.

W minionym czasie odeszła z naszej Wspólnoty:

śp. Aleksandra Hernik, z ul. Poznańskiej, pogrzeb odbył się w środę.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…